Aktualności

Aktualności

Poszukujemy firm do odśnieżania dachów
26
Wrzesień
2017
zlecenia na odśnieżanie dachówodśnieżanie dachów

Poszukujemy firm do odśnieżania dachów

W związku ze zbliżającym się sezonie zimowym również w tym roku zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do nawiązania współpracy przy odśnieżaniu dachów obiektów Carrefour Polska Sp. z o.o. na terenie Całej Polski.

Warunki współpracy:

Jako wieloletni generalny administrator wszystkich obiektów Carrefour Polska Sp. z o.o. z zakresu zimowego utrzymywania obiektów Carrefour Polska Sp. z o.o. na Terenie Całej Polski poszukujemy firm zdolnych samodzielnie świadczyć usługi związane z odśnieżaniem dachów. Możliwość nawiązania współpracy na dowolnej ilości placówkach, w dowolnym rejonie kraju.

 

Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do przejścia do generatora umów pod adresem:

https://www.renowacje.net.pl/umowy/prospect/

Pod w/w adresem można zapoznać się ze wzorem umowy jaki jest zawierany między PROSPECT GROUP Sp. z o.o. ,a firmą zainteresowaną współpracą. UWAGA – samo generowanie umowy do NICZEGO nie zobowiązuje.

Krok 1:

Po wygenerowaniu umowy i wybraniu listy obiektów prosimy zapoznać się z warunkami, umowy.

Krok 2:

Po zaakceptowaniu warunków umowy prosimy o jej wydrukowanie w 2 egzemplarzach i parafowanie na każdej ze stron, a na stronie ostatniej oraz załączniku nr 6(lista obiektów) prosimy o czytelny podpis wraz z pieczątką firmową. Dodatkowo wygenerowany plik bez podpisów prosimy przesłać na adres: kontakt@renowacje.net.pl w tytule wiadomości wpisując: "Umowa odśnieżanie i podać nazwę firmy"

Krok 3:

Po wydrukowaniu i podpisaniu umowy prosimy o wysyłkę 2 egzemplarzy na adres:
PROSPECT GROUP Sp. z o.o.
ul. 11 listopada 79a,
44-330 Jastrzębie-Zdrój

 

Krok 4:

Po otrzymaniu podpisanej umowy zostaje ona podpisana również przez osoby upoważnione ze strony PROSPECT GROUP Sp. z o.o. i przesłana na dane wskazane w umowie.

 

Dopiero po otrzymaniu podpisanej umowy przez PROSPECT GROUP Sp. z o.o. zaczyna ona obowiązywać.

 

Jednocześnie zapraszamy do rejestracji w systemie dostawców PROSPECT GROUP Sp. z o.o. - pozwoli to na otrzymywanie przez Państwa informacji o obecnym zapotrzebowaniu w PROSPECT GROUP Sp. z o.o. zarówno na usługi jak i materiały.

Adres systemu dostawców: http://www.renowacje.net.pl/partner/

Powrót do kategorii

Podobne informacje

Skontaktuj się z nami

(32) 47 33 610

FAX: (32) 703 73 37

kontakt@renowacje.net.pl

ul. Marusarzówny 10/11

44-330 Jastrzębie-Zdrój

 

 
SafeSystems